Кошик

 
 Наша компанія  Світ Якісної Сантехніки , надалі Svitsanteh здійснює захист персональних данних осіб, що відвідують інтернет магазин Svitsanteh здійснють  зв'язок через будь-які засобикомунікації або здійснює купівлютоварів у інтернет-магазиніSvitsanteh.
 Уся інформація, що  Ви передали, використовується виключно  для провелення Ваших замовлень та якнайкращогозабезпечення зручності при здійсненні купівлі будь-якого товару.
 Компанія Svitsanteh збирає інформацію що  винадаєте , для обробки та зберігання інформації згідно до Закону України «Про інформацію»та решти нормативно-правових актів.
 
Про наданняінформації третім особам
    Задля  покращення надання послуг компанія Svitsanteh може залучати виконавців для  інакших функцій, наприклад:
   -Оформення замовлень та здійснення доставки
   -Збір маркетингових данних
   -Рекламні заходи
   -Обробка платежів
   Інформація, що може бути переданна третімособам  передається лише у випадку, татих обсягах що необхідні для виконання замовлення особи, що надала ці данні.Також ми можем використовувати данні для повідомлення про статус доставки, змінина сайті, нові продукти і т.д.
 
Прийняття умов
   Приймаючи умови Svitsanteh Випогоджуєтесь з Політикоюконфіденційності та захисту ваших персональних данних. У випадку якщо ви згідні з нею, буль-ласка некористуйтесь данним веб ресурсом.
   Ми залишаємо за собоюправо на зміну правил Політики конфіденційності без попереднього повідомленняосіб, що користуються веб ресурсом
 
Подальше використання Вами інтернет-магазина Svitsanteh означає Вашу повну згоду з такими змінами тадоповненнями.