Bruma змішувачі

Європейська сантехніка славиться відмінною якістю, вишуканим дизайном та високою функціональністю. Португальська компанія Bruma є виробником, що випускає сантехнічні товари для дому, дачі, офісу.

Bruma сантехніка

Бренд був заснований в далекому 1953 році. З тих пір він встиг стати відомим не тільки в Португалії, але й далеко за її межами. Серед широкого асортименту товарів особливо виділяються змішувачі. Виробник постійно вдосконалює якість та зовнішнє оформлення продукції, слідуючи модним тенденціям та побажанням споживачів.

У 2007 році компанія отримала нагороду за створення першого в світі крана з безсвинцевої латуні Ecobrass. Це міцний, довговічний, стійкий до перепадів температур матеріал. Вироби з нього не бояться накипу і довго зберігають первісний вигляд. Крім того, латунь, що не містить свинцю, не завдає шкоди здоров'ю людини та екології.

Різновиди

Бренд випускає різні види кранів:

  • Одноважільні. Найбільш популярна на сьогоднішній день модель. Управляється однією ручкою, що повертається вліво-вправо та вгору-вниз. Вона регулює як температуру, так і натиск.
  • Двохвентильні. Мають два окремих вентиля під гарячу та холодну воду. У колекції Imperial є чудові двохвентильні моделі, виконані під старовину.
  • Термостатичні. Оснащені нагрівальним пристроєм, що підтримує температуру води. У колекції Termostaticas представлені саме такі вироби.
  • Безконтактні. Найбільш сучасні пристосування. Мають вбудований сенсорний датчик, який спрацьовує при піднесенні руки, і вода починає текти. Коли руку прибирають, прилад вимикається сам.

Крани виготовляються з безсвинцевої латуні та мають хромоване покриття. Воно захищає метал від зовнішніх факторів, робить поверхню гладкою та блискучою.

В нашому інтернет-магазині можна купити змішувачі португальського виробництва. Є вироби різного призначення:

  • для ванни;
  • душа;
  • раковини;
  • біде;
  • мийки на кухні.

Повний асортимент з описом і цінами представлений в каталозі. Усі товари мають офіційну гарантію виробника. Здійснюємо безкоштовну доставку транспортними компаніями в будь-яке місто України. Приймаємо оптові та індивідуальні замовлення за доступними цінами. Якщо вас зацікавила пропозиція, зверніться до наших консультантів або заповніть форму на сайті, для узгодження обсягу та термінів виконання замовлення.