Як вибрати інсталяцію
- 25 лютого 2019 11:06:40
- Відгуків: 0
- Переглядів: 805
-
Альтернативою традиційному підлоговому унітазу є інсталяція. Перед покупкою сантехніки для туалету вивчіть особливості різних моделей, представлених на ринку.
Що таке інсталяція підвісного унітазу
Це навісна конструкція, вмонтована в стіну. Складається з каркаса і прикріпленого до нього сантехнічного приладу (раковини, унітазу, пісуара, біде). Вузький зливний бачок та технічна начинка ховаються всередині конструкції, яка зверху закривається консоллю з елементами управління. Для отримання доступу до внутрішніх комунікацій досить зняти тонку зовнішню панель з кнопками.
Інсталяційна система економить простір санвузла або туалету, займаючи мінімум місця. Має презентабельний зовнішній вигляд, вписується в дизайн інтер'єру, надійна, зручна у використанні.
Типи конструкцій за способом монтажу
Виробники випускають два основних типи підвісних конструкцій, що відрізняються способом кріплення:
- Блокова. Прикріплюється безпосередньо до стіни приміщення. Її встановлюють на капітальну стіну, здатну витримати навантаження. Для кріплення використовуються спеціальні анкерні болти.
- Рамна. Монтується до підлоги, за рахунок чого навантаження припадає саме на нього. Рамкова конструкція дозволяє регулювати висоту кріплення унітазу в діапазоні 20 см.
Різновиди інсталяційних систем
В залежності від місця розташування і розміру, виділяють наступні види конструкцій:
- Стандартна. Встановлюється в туалетах та санвузлах типових квартир. Приблизні габарити: ширина – 50 см; висота – 112 см; глибина монтажу – 12 см.
- Низька. Рекомендується для місць з обмеженою висотою, наприклад, під підвіконням. Розмір рами – не більше 82 см.
- Двостороння. Має два сантехнічних елемента, що кріпляться по різні боки перегородки. Застосовується в офісах чи громадських місцях.
- Кутова. Оснащена спеціальним кутовим кріпленням. Кріплення ставиться у кут санвузла. Кутові варіанти – це оптимальне рішення при нестачі вільної площі.
- Для установки в лінію. Система, що об'єднує кілька гігієнічних приладів на стіні. Елементи конструкції встановлюються в один ряд.
Особливості кнопки змиву
Вибираючи інсталяцію, зверніть увагу на виконання кнопки зливу води. Випускають кілька варіантів: дворежимні, оснащені системою «змив-стоп», безконтактні. Перші два різновиди прості в експлуатації, дешево коштують, не вимагають підключення електричного живлення або акумуляторної батареї. Подвійна клавіша дозволяє, при необхідності, зупинити злив води.
Безконтактні варіанти працюють у сенсорному режимі, який реагує на присутність людини. Вимагають спеціального монтажу і підключення кнопки. Подібний пристрій коштує набагато дорожче попередніх.
Переваги підвісних та підлогових моделей
- Економія простору та оптимальне використання площі. Навісні унітази, пісуари, умивальники займають менше місця, ніж звичайні.
- Гарний дизайн. Сучасні сантехнічні прилади прекрасно підходять до будь-якого інтер'єру. Труби, перехідники та інші технічні деталі заховані всередину стіни.
- Гігієнічність. Відсутність у раковини або унітазу ніжки, на якій накопичуються мікроби, дає можливість ретельніше стежити за чистотою.
- Зниження шуму при зливі. Вмонтований бачок оснащується шумоізоляцією, що поглинає звук води.
- Надійність. Міцний металевий каркас витримує вагу унітазу і людини, яка сидить на ньому.
Недоліки
- Складності монтажу, необхідність враховувати багато моментів: висоту кріплення, розташування, особливості установки внутрішніх елементів.
- Висока вартість у порівнянні з традиційними моделями.
Інсталяційні системи від кращих виробників
Наш інтернет-магазин пропонує великий вибір сантехніки на будь-який смак за низькими цінами. У нас можна придбати інсталяції, приставні унітази, комплекти для прихованої установки. У продажу є продукція Geberit, Grohe, Tece та інших відомих марок. Якщо виникнуть складнощі з вибором, консультанти магазину підкажуть, вироби якої фірми краще купити.