Кошик

Дзеркало для ванної: як вибрати правильно

 • 10 жовтня 2017 11:37:49
 • Відгуків: 0
 • Переглядів: 681
 • 0


Ваннаповинна бути не тільки функціональною- краса і затишок теж багато значать воформленні цієї кімнати. З ванноїпочинається день, в ній доводитьсяпроводити час, змиваючи піт і втомупісля робочого дня. Не варто забуватиі про тривалі водні процедури. Як зробитиприміщення не просто корисним, а йприємним?


Весьінтер'єр може допомогти релаксації ігарному настрою, але дзеркало - один знайважливіших елементів. Якщо в ньогонезручно заглядати, складно чиститийого від бризок або пилу або встановлюватиправильне освітлення, в житті додастьсячимало складнощів.


Дзеркало для ванної зазвичай не вражаєгабаритами і має вписуватися в обмеженийпростір. Загальний інтер'єр приміщеннявимагає від дзеркала:


 • відповідного (зазвичай - невеликого)розміру;

 • прийнятної форми (яка недисонує із загальною обстановкою);

 • достатнього освітлення (можна знайтимоделі з власними вбудованими джереламисвітла);

 • стійкості до запітніння.


Швидко і просто вирішити весь комплекспроблем можна за допомогою нашогокаталогу:


 • форма дзеркала може бутиовальною, круглою, прямокутною;

 • можна вибрати настінне або підлоговерозміщення;

 • є дзеркала без рами, залюмінієвою або багетною рамою;

 • одним кліком вибираютьсямоделі з підсвічуванням або без.


Системапроти запотівання є на всіх дзеркалах,всі моделі будуть прекрасно працюватив умовах будь-якої вологості.


Підсвічування: замовляти чи ні?


Підсвічування- відмінний спосіб створити затишнунапівтемряву, забезпечити нормальнеосвітлення для накладання макіяжу,висвітлювати кімнату, якщо з верхнімилампами виникають проблеми. Додатковіджерела світла можуть бути біля дзеркалабудь-якої форми - підібрати модель можнадля різного оформлення ванної.


У нас можна замовити не тільки стандартнедзеркало, але і ексклюзивний варіант,виконаний по дизайну замовника. Втілюйтев життя мрії про ідеальну ванну - унікальнедзеркало точно може в ній з'явитися.


Підсвічена рама: секрети і особливості


Вибираєтедзеркало, у якого підсвічування в рамі?Важливо пам'ятати, що такі моделівиступають самостійним елементомдекору. Розташовувати їх найкраще нанеоднорідному (яскравому, строкатомуі т.д.) фоні. Гарним доповненням до такогодзеркала буде сенсорний датчик - віддаватикоманди на вмикання і викмикання світламожна буде легким рухом руки. Додатковийбонус такого рішення - відсутність настіні вимикачів, які можуть псуватизагальну дизайнерську концепцію кімнати.


Щотаке подвійне підсвічування і навіщовоно потрібне?


Хочете,щоб дзеркало парило в повітрі? Такийоптичний ефект здатне дати підсвічуванняза рамою. Щоб такі дзеркала були нетільки красивими, але і корисними, в нихє додаткове джерело світла на лицьовійстороні. Подвійне підсвічування - джерелоцікавої гри світла і тіні, з його допомогоювиходить створити приємну і загадковунапівтемряву, ідеальну для відпочинкута релаксації.


Найкращаформа і розмір дзеркала для ванної


Світло- тільки половина справи. Форма - ще однаважлива деталь, до вибору якої требапідходити вдумливо і серйозно. Перевагадзеркал для ванної в малому розмірі -саме такі варіанти найкраще піддаютьсядизайнерській обробці і радують покупціврізноманітністю моделей. Головна порадапри виборі форми дзеркала - загальнагармонія з інтер'єром. Наприклад, докімнати, де переважають плавні лінії,краще не ставити дзеркала з прямимикутами.


Якомустилю віддати перевагу?


Класичнідзеркала не влаштовують «звичайністю»форм? Вихід є - з них можна складатикомпозиції. Кілька дзеркал, розміщенихособливим способом, органічно впишутьсяв інтер'єр стилю поп-арт, модерн і навітьбароко! Для цього потрібно вибратиневелике дзеркало в підходящій рамі іпомістити його в центрі майбутньоїкомпозиції. Інші дзеркала потрібнорозмістити на стінах перпендикулярноодне одному. Центральний елемент будевідображатися в них, підсумком такогорозташування стане 3D-ефект і візуальнерозширення простору кімнати. Використовуватитаке рішення можна в будь-якій ванній- від великої до малогабаритної.


Такожз невеликих дзеркал можна складатистильні панно. Тут форма в поєднанні зпідсвічуванням ставить найсміливішідизайнерські фантазії «на крило». Ваннакімната може перетворитися в привабливезадзеркалля, а технологія антизапотіннядозволить бачити відображення внайдрібніших деталях, навіть якщонавколо будуть витати клуби пари.

 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.