Дзеркало для ванної: як вибрати правильно

 • 10 жовтня 2017 11:37:49
 • Відгуків: 0
 • Переглядів: 541
 • 0


Ванна повинна бути не тільки функціональною - краса і затишок теж багато значать в оформленні цієї кімнати. З ванної починається день, в ній доводиться проводити час, змиваючи піт і втому після робочого дня. Не варто забувати і про тривалі водні процедури. Як зробити приміщення не просто корисним, а й приємним?


Весь інтер'єр може допомогти релаксації і гарному настрою, але дзеркало - один з найважливіших елементів. Якщо в нього незручно заглядати, складно чистити його від бризок або пилу або встановлювати правильне освітлення, в житті додасться чимало складнощів.


Дзеркало для ванної зазвичай не вражає габаритами і має вписуватися в обмежений простір. Загальний інтер'єр приміщення вимагає від дзеркала:


 • відповідного (зазвичай - невеликого) розміру;

 • прийнятної форми (яка не дисонує із загальною обстановкою);

 • достатнього освітлення (можна знайти моделі з власними вбудованими джерелами світла);

 • стійкості до запітніння.


Швидко і просто вирішити весь комплекс проблем можна за допомогою нашого каталогу:


 • форма дзеркала може бути овальною, круглою, прямокутною;

 • можна вибрати настінне або підлогове розміщення;

 • є дзеркала без рами, з алюмінієвою або багетною рамою;

 • одним кліком вибираються моделі з підсвічуванням або без.


Система проти запотівання є на всіх дзеркалах, всі моделі будуть прекрасно працювати в умовах будь-якої вологості.


Підсвічування: замовляти чи ні?


Підсвічування - відмінний спосіб створити затишну напівтемряву, забезпечити нормальне освітлення для накладання макіяжу, висвітлювати кімнату, якщо з верхніми лампами виникають проблеми. Додаткові джерела світла можуть бути біля дзеркала будь-якої форми - підібрати модель можна для різного оформлення ванної.


У нас можна замовити не тільки стандартне дзеркало, але і ексклюзивний варіант, виконаний по дизайну замовника. Втілюйте в життя мрії про ідеальну ванну - унікальне дзеркало точно може в ній з'явитися.


Підсвічена рама: секрети і особливості


Вибираєте дзеркало, у якого підсвічування в рамі? Важливо пам'ятати, що такі моделі виступають самостійним елементом декору. Розташовувати їх найкраще на неоднорідному (яскравому, строкатому і т.д.) фоні. Гарним доповненням до такого дзеркала буде сенсорний датчик - віддавати команди на вмикання і викмикання світла можна буде легким рухом руки. Додатковий бонус такого рішення - відсутність на стіні вимикачів, які можуть псувати загальну дизайнерську концепцію кімнати.


Що таке подвійне підсвічування і навіщо воно потрібне?


Хочете, щоб дзеркало парило в повітрі? Такий оптичний ефект здатне дати підсвічування за рамою. Щоб такі дзеркала були не тільки красивими, але і корисними, в них є додаткове джерело світла на лицьовій стороні. Подвійне підсвічування - джерело цікавої гри світла і тіні, з його допомогою виходить створити приємну і загадкову напівтемряву, ідеальну для відпочинку та релаксації.


Найкраща форма і розмір дзеркала для ванної


Світло - тільки половина справи. Форма - ще одна важлива деталь, до вибору якої треба підходити вдумливо і серйозно. Перевага дзеркал для ванної в малому розмірі - саме такі варіанти найкраще піддаються дизайнерській обробці і радують покупців різноманітністю моделей. Головна порада при виборі форми дзеркала - загальна гармонія з інтер'єром. Наприклад, до кімнати, де переважають плавні лінії, краще не ставити дзеркала з прямими кутами.


Якому стилю віддати перевагу?


Класичні дзеркала не влаштовують «звичайністю» форм? Вихід є - з них можна складати композиції. Кілька дзеркал, розміщених особливим способом, органічно впишуться в інтер'єр стилю поп-арт, модерн і навіть бароко! Для цього потрібно вибрати невелике дзеркало в підходящій рамі і помістити його в центрі майбутньої композиції. Інші дзеркала потрібно розмістити на стінах перпендикулярно одне одному. Центральний елемент буде відображатися в них, підсумком такого розташування стане 3D-ефект і візуальне розширення простору кімнати. Використовувати таке рішення можна в будь-якій ванній - від великої до малогабаритної.


Також з невеликих дзеркал можна складати стильні панно. Тут форма в поєднанні з підсвічуванням ставить найсміливіші дизайнерські фантазії «на крило». Ванна кімната може перетворитися в привабливе задзеркалля, а технологія антизапотіння дозволить бачити відображення в найдрібніших деталях, навіть якщо навколо будуть витати клуби пари.

 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.