Кошик

Bruma змішувачі

  • 22 грудня 2020 16:31:34
  • Відгуків: 2
  • Переглядів: 955
  • 5

Компанія Bruma, заснована в 1953 році, має багато колекцій з різними стилями - виготовляє більш ніж 30 моделей змішувачів і є португальською компанією в цій ніші виробництва.

Bruma піклується про навколишнє середовище, використовує екологічні моделі. У 2007 році бренд нагороджений за роль першого в світі виробника змішувачів з безсвинцевої латуні.

Компанія робить акцент на дизайн як на головну цінність, що принесло Bruma за час існування статус інтернаціоналізації.

Bruma випустила спеціальну колекцію змішувачів, розроблених з технологічно просунутих продуктів з цікавим дизайном. Компанія надихається навколишнім середовищем, схрещуючи технічні рішення зі стильним дизайном, таким чином переноситьколекції в нішу сантехніки з високою якістю.


Bruma - сантехніка, зроблена на совість

Завдяки старанням виробників, продукція компанії Bruma, відповідає високим стандартам якості, надає великий вибір продукції на ринку, яку ви можете купити для своєї ванної та кухні, починаючи з змішувачів для ванн, біде і кухні, закінчуючи душовими системами і аксесуарами. Асортимент продукції фабрики Bruma так само тягнеться за межі будинку, в сад і басейн, наприклад стильними садовими кранами і душовими колонами для басейнів і пляжів.

В продукції Bruma шар нікелю становить 8 мікрон, а шар хрому 0,2 мікрона. Процес хромування слід строгому методу контролю якості, який називається Brightest. Цей процес, дозволяє побачити на фініші інтенсивний і стійкий блиск. Така обробка дозволяє виробнику давати десятирічну гарантію на вироби при дотриманні правил догляду.

Португальська Bruma завоювала любов споживачів вже давно. Пріоритет компанії - це чесність і якість. Продукція компанії офіційно сертифікована.

Завдяки повної творчої свободи, яку виробники передають креативщикам і інженерам, виготовляється повна колекція змішувачів для ванної та кухні з вражаючою безтурботністю плавних, як сама вода ліній, якістю і дизайном, які безпомилково притаманні Bruma.

У нашому інтернет-магазині можна купити сантехнічну продукцію цієї марки офіційно і за доступними цінами. Консультанти допоможуть вибрати відповідну продукцію для ванни або кухні, яка прослужить багато років! Ви не тільки будете задоволені функціональністю, але і чудовим дизайном змішувачів від компанії Bruma. Лінійка товарів представлена в каталозі. Оформляйте замовлення з безкоштовною доставкою по Україні на нашому сайті. Запевняємо, ви не пошкодуєте про зроблений вибір сантехнічної продукції від цього виробника! Скачати офіційний каталог

Якщо у вас виникли запитання стосовно замовлення, телефонуйте за номером:
+38 (063) 16 17 111
+38 (097) 16 17 111

 
Залишити відгук  ↓
 
2відгуків
0відповідей
1оцінок
100%1 позитивних
5 
Корисність відгуків
0голосів
0 
 
 
Залишити відгук  ↓
 
2відгуків
0відповідей
1оцінок
100%1 позитивних
5 
Корисність відгуків
0голосів
0